GEZİYOR MUYUZ ?

Marmaris diye bir cennet...

GEZİYOR MUYUZ ?

Gündem   A+a-


GEZGİN MEHMET
Türkiye'nin gezilmesi gereken öyle yerleri var ki, Doğusu,Batısı, Güneyi,Karadeniz'i,Akdeniz'i ve dahası Egenin İncisi Marmaris bir başka.
 
Gezi yapacaklar için ,ilk önce görülmesi gereken yerlerden neresi diye bana sorarsanız; Ben Marmaris'in Koylarını gezin, Hepsi ayrı bir Cennet Köşesi derim.
Erğli'den İş İnsanı , Aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi: Zafer Yalman'ın misafiri olduk.
Marmaris'in Turgut Köyü'nde Butik Otel İşletiyor.
 
 
ZAFER YALMAN'IN TWINS APART OTELİ
 
Sevgili Zafer Bize ev sahipliğini dışında Turizm Rehberliği Yaptı.
Turgut 'ta kaldığımız 4 gün içinde ; Marmaris'e bağlı cennet koylardan; Hisarönü, Kızkumu, Orhaniye,Selimiye ,Bozburun ,Söğüt, Turunç, İçmeler,Amos Kalesi 'nen doğa ile tarihin iç içenliğini görmek ,o doğal ortamı yaşamak anlatılmakla yaşanmaz...
 
Hemen ,hemen çoğu Yerli ve Yabancı Turistin bildiği en ünlü yer Selimiye artık dolmuş.Tarihi değerlerin korunduğu doğal SİT alanları ile ,Mavi ile Yeşilin sabahının ,akşam gün batımının farklılığı insanı büyülüyor.
  
 
Bozburun Daha yeni gelişen bir koy.Yat Limanları ile Yabancı Turistlerin yerleştiği koylarda Söğüt'te, Turunç'ta İçmeler'de deniz sefası bu yerleri yeni gören insanlarda ,Hayata dair en güzel anıların yaşandığı yer oluyor.
TWINS APART OTEL SİZİN EVİNİZ
  
MARMARİS TURGUT KÖYÜ TWINS OTEL ZAFER YALMAN'IN AĞIRLAMASI İLE EVİNİZDEKİ HUZUR 
 
Evet; TURGUT' ta Zafer yalman'ın işletmeciliğini yaptığı kendi eviniz kadar rahat edeceğiniz TWINS APART OTEL Yüzme havuzu ve 1+1 odaları ile bir aileye özgür tatil yapma olanağını sunuyor.
Her Daire 45 M2. Otelde Amerikan Mutfağı,içinde tüm mutfak gereçleri mevcut.
Marmaris'ten 20- 25 dakika uzaklıkta Turgut Köyü'nde olan tesis Denize 500 m dir.
Turgut ,arıcılık,hayvancılık,ve tarımla uğraşan Turgutköy sınırları koylardan birinde antik antik çağ kalıntıları kıyıda bir bahçe duvarında .biraz içeride Ygeia kutsal alanı bulunuyor.
Turgutkö Merkezine çok yakında bulunan TURGUT ŞELALESİ görülmeye değer bir yer.
 
 
NOT: Turgut Şelalesinden çok daha güzel Karadeniz Ereğli Kayalıdere Şelaleleri ilgisizlikten turizme kazandırılmayı bekliyor.
Biz Ali Kurt ile Gezdik.Siz de yolunuz düşerse veya, fırsat bulursanız ,eğer Marmaris'e gitmeyi planlarsanız; 0 252 486 81 66 veya GSM: 0 532 503 6241 ,0544 2575454 Nolu telefonları rayarak, telefonun ucundaki hemşerimiz Zafer Yalman'a ya da Otel yetkililerine; "Biz Ereğli'den geliyoruz." Deyin.
Hadi hemen telefona sarılın.
İyi Tatiller ..
  
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
sanko
erdemir
halil-posbiyik 
son gelişmeler
öne çıkanlar