UYSAL KAPTAŞTA HASRET GİDERDİ

BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

UYSAL KAPTAŞTA HASRET GİDERDİ

Gündem   A+a-

 

 

Bir önceki dönem Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı yapan, Şu BBP Genel Başkan Yardımcısı olan Dr. Hüseyin Uysal Kaptaş'ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Kaptaş'ın tanınmış esnaflarından Kaypoğlu İlhami Karadağ ve Kasap esnafları: Temel, Muzaffer,Musafettin Başol  , Yaşar Acar ,Gazeteci Necati Günay,ve bölge insanlarının bulunduğu bir ortamda sohbet eden Uysal, Ereğli ve Alaplı'nın sahibi olmadığını ima ederek, "Biz bazı şeyleri geç te olsa öğrendik.Şu anda kavga zamanı değil. Ereğli ve Alaplı'yı dışlayan siyasi anlayışa karşı; Şu partili, bu partili demek yerine ortak sorunlarda birlikte hareket etmezsek, iki ilçe layık olduğu gibi yönetilemez.Bunu anlamamız için bazen bedel ödenmesi gerektiğini de kabul etmemiz lazım." Dedi.

ALAPLI'YA CÜRUF TESİSİ YAPILMASI HİÇTE HOŞ BİR ATILIM DEĞİL.

Uysal Alaplı Osmanlı Köyü mevkiinde ve Kıyıcak mevkiinde kurulması planlanan Cüruf Tesisi konusunda daha geniş bilgi sahibi olup, çevresel etkileri konusunda ilgili arkadaşlardan alacağım belgeler ışığında BBP 'si Genel Merkezi'nde konuyu Sayın Genel Başkanıma ileteceğim." dedi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
sanko
erdemir
halil-posbiyik 
son gelişmeler
öne çıkanlar