EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ZEHİR SOLUYAN EREĞLİ'NİN SAHİBİ YOK!

ZEHİR SOLUYAN EREĞLİ'NİN SAHİBİ YOK!
Gündem - 28.10.2017 Cumartesi 18:50  - Bu haber 388 kere okundu.
Karadeniz Ereğli'de Erdemir 'in çevreye verdiği zararı Sosyal Medyada attığı fotoğraflarlar ile görselle yen Türk Hava Kurumu Kdz

Karadeniz Ereğli'de Erdemir 'in çevreye verdiği zararı Sosyal Medyada attığı fotoğraflarlar ile görselle yen Türk Hava Kurumu Kdz Ereğli Şube Başkanı: Muhammet Likoğlu, ciddi bir soruna parmak basrı.

Ereğli'de Çevre Dernekleri Başkanları Kim? Sorusu akıllara gelirken, İl Çevre Müdürlüğünün yapılan haberlere kayırtıs kalması da; Acaba o da Erdemir'den nemalanıyor ? Sorusunun aklılara gelmesine neden oluyor.

Muhammet Facebook hesabından şunları yazmış;

"Genelde geç kalkarım bugün nasıl olduysa erken kalktım.Güneşli güzel bir hava balkondan bakıyorum güneşi göremiyorum Erdemir'den gök yüzüne yayılan duman şehri kaplamış yani bu yayılan zehirli gaz sayesinde yıllardır neden sabah erken kalkamadığımı anlıyorum.Elbette Ereğli sanayi kenti hem cam kenarı hem şoför mahalli olmaz eyvallah..!
Ancak Ereğli'ye yayılan bu zehirli gazın karşılığında Ereğli sosyal ve ekonomik olarak ne alıyor...!!
Maalesef Ereğli Erdemir'den sosyal sorumluluk kapsamında yeterli tatmin edici bir şey alamadığı açık ve net her şey karşılıklı keser değil hızarcılar gibi olmalı bu durum kabul edilebilir bişey değil bu konuda Erdemir yetkililerinin ve Ereğli kamuoyunun dikkatini çekmek ve gereğinin yapılması ilgililerden bekliyoruz." şeklinde oldu.

Erdemir 'de Ereğli halkına dair hiç bir saygı kalmadığı görşüne değinen Likoğlu'nun sesine kulak verilip verilemeyeceği merak ediliyor.

 

BURASI EREĞLİ KARADENİZ EREĞLİ KONYA DEĞİL?

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
7 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
8 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
8 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
21 gün önce