EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

TEFECİLİK KÖYLÜYÜ PERİŞAN EDİYOR

TEFECİLİK KÖYLÜYÜ PERİŞAN EDİYOR
Gündem - 20.05.2018 Pazar 18:26  - Bu haber 967 kere okundu.
Ersoy perişan

Bundan 7 yıl önce ölen babasının borcu var diye ,icraya verilen Kamil Ersoy ,tefeci kıskacındayım dedi.

 

Olay, Bundan 7 yıl önce ölen Mustafa Ersoy Kurtlar köyünde ikamet ediyordu. Aynı Köyden Sadettin Y . adındaki vatandaştan borç aldığı ve bu borcun büyük bölümünü ödediği, ancak borcun bitmeden ölmesi ardından  icraya verilen  Oğul Kamil Ersoy  Gazetemiz aracılığı ile "adalet aradığını" kamuoyuna duyurmak istediğini söyledi.

 

Kamil Ersoy , babamın   borcunun %80'nin ödediğini biliyorduk.Fakat babam öldükten sonra aradan geçen 7 yıl sonra  , 60 Bin liradan  icraya verildiğini söyledi. , Alacaklı S.Y 'nin tefecilik yaptığını söyleyen Ersoy; "Ben Sadettin Y. hakkında  tefecilikten  dava açtım..Babamın çok az borcu kalmıştı.Fakat bizi perişan etti. Babam dışında bazı kişileri de aynı şekilde perişan ettiği de şahitlerim tarafından da kanıtlanacaktır.

"Babam öleli 7 Yıl oldu.7 Yıldır babamın senetten kalan borcu hakkında bize gelip bir şey söylemedi.Şimdi bizi 60 bin liradan icraya  verdi.Bende hakkında "tefecilik!" suçlamasıyla dava açtım" Diyen Ersoy, "Bizi icraya veren S.Y 'nın avukatı eski FETÖ'cü olup, bizi perişan etti.Şimdi adalet arıyorum" dedi.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
2 ay 2 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
2 ay 3 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
2 ay 3 gün önce