EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

POSBIYIK ADAY OLACAK MI?

POSBIYIK ADAY OLACAK MI?
Siyaset - 22.04.2018 Pazar 18:45  - Bu haber 738 kere okundu.
Partilerin seçim sürecinin

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Genel Seçimlere 60 gün kala Zonguldak'ta en çok konuşulan isim Halil Posbıyık Milletvekili adayı olacak mı?

Ereğli'den, Alaplı'dan, Zonguldak'tan ve diğer ilçelerde yaşayan dostlarla yaptığımız araştırmada Halil Posbıyık'ın CHP den Milletvekili olması halinde Zonguldak'ta CHP'nin 3 Milletvekili kazanmasına kesin gözüyle bakıyorlar.

İYİ Parti CHP uzlaşması  içinde yer alan Ünal'ın Ankara'dan aday olmasına kesin yorum yapan CHP'li ve İYİ Partililer,       " AK PARTİ büyük heyezan içinde.Zonuguldak  genelinde AK Parti halktan oy alacak hizmet yapmadı.Eğer Faruk aday olmaz da Ereğli'den Fatih aday olursa, bu sefer tüm muhalifler !" parti içinde kazan kaldıracaktır.Bu da CHP' nin elini güçlendirecek." Dediler.

 

Partilerin seçim sürecinin kısa olmasında çok hazırım diyen AKP'de dahil büyük sıkıntı var.

CHP'de Şerafettin Turpçu'nun adaylığının kesin olma olasılığının olmadığına işaret eden vatandaşlar;", Posbıyık CHP için,CHP için de Posbıyık büyük bir şans !" demeleri  CHP içinde sürpriz olmayacak  cümlelerini de dile getirmeleri CHP 'ye gözlerin çevrilmesine neden oldu.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Akarca Mahallesi Muhtar Adayı ÖMER AKÇAKAYA
6 gün önce
posbiyik
20 gün önce