EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

OCAK'I ANKARA'YA KİM ÇAĞIRDI?

OCAK'I ANKARA'YA KİM ÇAĞIRDI?
Gündem - 23.02.2018 Cuma 11:04  - Bu haber 535 kere okundu.
Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Seçimi için Nisan veya Mart ayı son tarih.

Eğer olağanüstü hal kapsamında değişiklik olmaz ise,en geç iki ay içinde TSO seçimleri yapılacak.ç

Alaplı TSO Başkanının geçtiğimiz 2017 Yılında yapılması gereken seçimlerden bu güne TSO üyelerine verdiği sözlerden hiç birinin yerine getirmediği konular hakkında üyelere vereceği mesaj da merakla bekleniyor.

 

Alaplı TSO'nun Islak OSB konusu ile bilhassa OSB Alanında arsa satışlarında yeterli talebin olmayışı da Ocak yönetimi için soru olmaya başladı.

Alaplı'ya müteşebbis lerin talepte bulunmaması olarak dikkat çeken hususun yeterli tanıtım yapılmaması ve üyelere bilgi verilmemesi  dikkat çekerken, olası TSO seçimlerinde Ocak yönetiminin üyelerine vereceği somut bir göstergenin olmayışı da; seçimlere yakın Başbakana gidilmesi projesinin  bir çıkış yolu arama olarak değerlendiriliyor.

YILDIRIM'A NEDEN GİDİLİYOR?

Alaplı TSO Başkanı'nın "Alaplı için hayati önem taşıyan projelerin takipçiliğini yapmak için Ankara'yı mesken tutan Ocak, 26 Şubat 2018 Pazartesi günü Çankaya Köşkünde Başbakan Binali Yıldırım ile görüşerek ilçedeki OSB ve Islah OSB'lerin durumu hakkında geniş bir dosya sunacağı ögrenildi..." yazısı ile gündeme dair haberleri ardından bizi arayan Alaplı TSO Üyeleri; Bu nasıl bir iş seçime bir ay kala Ankara'ya görüşmeye giden başkan ,oradan ne getirecek? Sorusu ardından;

a) TSO Başkanı geçen yıl yapılması planlanan TSO seçimleri arifesinde de Ankara'ya gitti.O gidişten hangi sonuç çıktı? Bilgimiz olmadı..

b) Alaplı TSO içinde kapalı kutu gibi gündeme gelen; OSB'de ki gelişmeler ne durumda? Islah OSB hala ne durumda malumatımız yok.

C) Sayın Ocak, Mart ya da Nisan'da yapılacak seçimler öncesi ,Alaplı TSO Üyelerinin ana sorunu olan vergilendirme ve Ticaretin gelişmesi adına neler yapıldığının açıklamasını yapmalı.

d) Son bir ay kala Başbakan Binali Yıldırım ile görüşme siyasi ayak oyunu mu?

Konu hakkında üyeler tarafından Medya 67 Gazetesi'ni arayarak kendi adlarına bu soruların sorulmasını isteyen üyeler, " Biz yerine gerilmeyen çok söz duyduk icraat istiyoruz!..."Dediler 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı'da İyi Parti İlçe Başkanının parti içinde demokrasiyi kendi ekseninde
14 gün önce
ALAPLI
1 ay 10 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
3 ay 6 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
3 ay 7 gün önce