EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

OCAKÇI'DAN MİNİKLER İÇİN UYARI

OCAKÇI'DAN MİNİKLER İÇİN UYARI
Gündem - 01.06.2018 Cuma 19:54  - Bu haber 534 kere okundu.
CHP Karadeniz Ereğli

Ocakçının hassasiyeti neden diğer partilerde yok.Onların çocukları yok mu?

 

CHP Karadeniz Ereğli İlçe Sekreterliği aracılığı ile basın açıklaması yapan ,CHP İlçe Başkanı Ş.Sertan Ocakçı, LGS Sınavı ile ilgili gürültü kirliliği yapılmaması uyarısında bulundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı yarın gerçekleşecek olan ve Türkiye genelindeki bin 367 liseye bu yıl ilk kez uygulanacak LGS ile yerleştirme sınavına girecek öğrencilere başarı diledi.

İlçe başkanımız Sayın Ocakcı, yaptığı açıklamada; "2 Haziran 2018 Cumartesi günü geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimiz, ailelerimiz ve öğretmenlerimiz için önemli bir gün. Sevgili Öğrencilerimiz, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün; 'Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.', sözünü hatırlayarak kendinize ve bilginize güvenerek sınavınızı başarı ile tamamlamanızı diliyorum.", dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığımızın hiçbir seçim aracının sınav sonuna kadar müzik yayını ve sesli propaganda yapmayacağını da kaydeden Ocakcı, kent halkını da, sınava girecek olan öğrencilerimize yardımcı olabilmek adına, gürültüsüz, huzurlu ve başarılı bir sınav geçirmeleri için sessizliğe davet etti.

Ocakcı, açıklamasının sonunda, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

AKP Lİ BELEDİYE VEKİLLER İÇİN ÖNEMLİ OLAN SEÇİM???

Öte yandan bu uyarının başta Belediye tarafından yapılması ve sürekli olarak anonslarla halkın uyarılması hususunda anons yapılması gecikirken, konu hakkında başkanı uyarmayan danışmanların (!) seçime odaklanıp, Cumhurbaşkanına bağış kampanyası peşinde olmaları eleştiri odağı oldu.

AKP Lİ VEKİL YOK?

Ereğli'de CHP ilçe başkanının yaptığı uyarıyı AKP ve diğer partillilerin yapmaması da dikkat çeken konulardan biri oldu. Gazetemizi çok sayıda kişi arayarak, bu belediye  uyuyor mu " dedi.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Akarca Mahallesi Muhtar Adayı ÖMER AKÇAKAYA
6 gün önce
posbiyik
20 gün önce