EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

MOLLABEY YILMAZ İLE KUCAKLAŞTI

MOLLABEY  YILMAZ İLE KUCAKLAŞTI
Gündem - 25.03.2018 Pazar 23:08  - Bu haber 461 kere okundu.
Alaplı TSO seçimi

Alaplı TSO Yönetim Kurulu Seçimlerine bir hafta kala, TSO Başkan adayı :Murat Yılmaz ve ekibi Mollabey'e çıkartma yaptı. Yaklaşık 30 kişilik bir ekiple Mollabeye giren Yılmaz, burada esnafı tek tek gezdi ve onlarla konuştu.

Murat Yılmaz, Mollbey'in gelişi için neler yapabiliriz-i  ve Mollabey'deki ticari sorunları yakından bildiğini söyleyerek, "Alaplı artık kaderine terk edilmiş bir şehir olmaktan çıkmalıdır.Bunun için ekibim ve ben seferber olduk.Alaplı' da TSO Üyeleri için birleşme ve ortak alanlarda işbirliği yaparak büyük hedeflere kilitlenmeli" dedi.

 

Murat Yılmaz Medya67 Gazetesi'ne yaptığı  açıklamada; " Alaplı TSO'nun hedefi büyük olmalı.Artık vaadlere ve geleceğe dair söz verme değil, icraat zamanı.Murat Yılmaz ekip adamıdır.Biz asla "ben demeyen! Etrafımızdaki tüm insanlar ile ortak paylaşımların adamıyız.Alaplı' da TSO içinde hedefleri büyük olanlar ile "küçük olsun benim olsun!" düşüncesinde olanlar arasında fark olacak.Bu nedenle ilçede giderek kapanan kepenkleri tekrar açacak ciddi ve kararlı bir yönetimle,yani Murat Yılmaz ve arkadaşları ile geçmişe sünger çekerek, gelişen ve Büyüyen Alaplı için kilitlendiğimiz hedeften asla taviz vermeyeceğiz." Dedi.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
1 ay 2 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
1 ay 3 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
1 ay 3 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
1 ay 16 gün önce