EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

MİLLETVEKİLİ ve İLÇE YÖNETİMİNDEN UYSAL'A ZİYARET

MİLLETVEKİLİ ve İLÇE YÖNETİMİNDEN UYSAL'A ZİYARET
Siyaset - 08.01.2018 Pazartesi 17:36  - Bu haber 383 kere okundu.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ile birlikte Karadeniz Ereğli Belediye Başk

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ile birlikte Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

 

8 Ocak 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette, AK Partinin Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, partinin ana kademe üyeleri, belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da hazır bulundu. 

 

İlçede gerçekleştirilen ve yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili bilgiler veren Başkan Uysal, belediyenin 2017 yılında alt yapı çalışmaları başta olmak üzere güzel ve kalıcı çalışmalara imza attığını belirterek, 2018 yılında da projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

 

Milletvekili Çaturoğlu, belediyenin çalışmalarının takip edildiğini ifade ederek,2017’de güzel işlere imza atıldığını 2018 de de bu ivmenin hız kesmeden devam edeceğini kaydetti.

 

 
Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Uysal,  Milletvekili Çaturoğlu, İlçe Başkanı Çakır ve tüm parti teşkilatına teşekkür etti.

 

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

OYAK Maden Metalürji Grup Başkanlığı görevine Toker Özcan atandı. Özcan’dan boşalan İsdemir Genel Müdürlüğü görevine de Mesut Keyfli getirildi.
1 ay 28 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
2 ay 2 gün önce
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Belediye Meclis Üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belde te
2 ay 2 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
2 ay 16 gün önce