EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

KELEŞ'TEN ÜNİVERSİTE ADIMI

KELEŞ'TEN ÜNİVERSİTE ADIMI
Ekonomi - 04.05.2018 Cuma 16:34  - Bu haber 208 kere okundu.
Ereğli'nin Tanınmış İş adamlarından,bir dönem Belediye Meclis Üyeliği ve 2

Ereğli'nin Tanınmış İş adamlarından,bir dönem Belediye Meclis Üyeliği ve 2 Ay süre ile Ereğli Belediye Başkanlığı yapan, Geçtiğimiz ay Ereğli TSO Başkanı seçilen  Arslan Keleş kendisine yapılan ziyaretlere karşılık iade  ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Gazetelerimiz adına Keleş'e yapmış olduğumuz ziyarette TSO yönetim Kurulu Üyeleri :Tahsin Tanyıldız,Ahmet Türk,Taha Kuyumcuoğlu yer aldı. Samimi bir ortamda  bir ortamda konuştuğumuz Keleş,, Kolektif yönetimden söz etti.  Keleş , "Barışla İş ortak, kavga olan yerde iş adamı olmaz" Diyerek;  "Artık ilçede barışı sağlama  zamanı., kimseyi ötekileştirmeden aldığımız bayrağı göndere çıkaracağız.

Biz,  TSO'nun ne kadar işlevsizlik içinde olduğunu biliyorduk.Ama bu kadarını düşünmemiştik.Şimdi  daha çok anladık.Özellikle  Karadeniz Ereğli' ye yapılması planlanan Üniversite için Sayın Rektör ile görüştüm.Buraya Tıp Ya da Mühendislik Fakültesi kurulması için önerilerimizi ve taleplerimizi söyledik. Ereğli' için çok ama çok çalışmak gerektiği inancım daha da arttı." Dedi.

 

İleriki günlerde Ereğli Basınını toplayıp, çalışmalar ve hedefleri hakkında geniş bilgi vereceğini söyleyen Keleş yaptığımız ziyaretten dolayı Teşekkür etti.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
1 ay 2 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
1 ay 3 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
1 ay 3 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
1 ay 16 gün önce