EREĞLİ BELEDİYESPOR ANADOLU ŞAMPİYONU

Karadeniz Ereğli Belediyespor Anadolu şampiyonu oldu.

Spor   A+a-

 
 
        Türkiye basketbol federasyonunun organize ettiği küçük kızlar Anadolu şampiyonası 16-20 nisan tarihleri arasında Isparta’da düzenlendi. 
    Şampiyonaya, 6  Bölge Şampiyonu Çanakkale İçdas-Hatay Türk Telekom-Antalya Akdeniz yıldızları-Giresun üniversitesi belediye Vanspor-Kastamonu basket-ile gecen senenin Anadolu şampiyonu Kdz.Ereğli Belediyespor ile Anadolu Şampiyonası ikincisi Kocaeli Gölcük Belediye katıldı.
Yarı final maçında Giresun Üniversitesi sporu 63-46 lik skorla gecen Ereğli Belediyespor final maçında Kocaeli Gölcük basketi çok üstün bir oyunla 62-47 yenerek namaglup Anadolu Şampiyonu oldu.
 Aynı zamanda turnuvanın  en iyi forveti Kdz. Ereğli Belediyespor’dan İzel okur seçildi. Kdz.Ereğli Belediyespor gecen sene de namaglup Anadolu şampiyonu olmuştu.
 Belediyespor 13-18 Mayıs tarihleri arasında Kocaeli de düzenlenecek olan küçük kızlar Türkiye şampiyonasına katılacak. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporcuları Ereğli halkı adına kutladı.
 
          Anadolu şampiyonasında Ereğli Belediyespor Anadolu şampiyonu oldu. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporcuları Ereğli halkı adına kutladı. 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
sanko
erdemir
halil-posbiyik 
son gelişmeler
öne çıkanlar