EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

CEP TELEFONU IŞIĞIYLA OKEY OYNADILAR

CEP TELEFONU IŞIĞIYLA OKEY OYNADILAR
Gündem - 25.01.2018 Perşembe 16:56  - Bu haber 549 kere okundu.
Alaplı'nın Bektaşlı Köyünde

Alaplı'nın Bektaşlı Köyünde, elektrik  kesintisi üzerine  kahvelerde oyunlarını cep telefonlarının ışığı ile oyunlarına devam etmeleri büyük ilgi gördü.

KÖYDE ELEKTRİKLER KESİLİMNCE İMDATA CEP TELEFONLARI YETİŞİYOR.ALİ İLE RIDVAN'IN BULUŞU

Sıkça yaşanan  elektrik kesintilerine  maruz kalan vatandaşların buluşu objektifimize takılırken  ,köylerde  kış aylarında sık sık yaşanan enerji kesintisi yüzünden şikayetçi olan vatandaşlar  ,kahvelerde oyunlarına Cep Telefonu ışığı ile devam ettiler.Bu uygulamayı yapanların  fikri de büyük ilgi çekti.

Yenidoğanlar Köyünde yalayan Ali Akyol ile Rıdvan Onay Okey oynarken kesilen elektriklere aldırış etmeden oyunlarına devam ettiler.

Eskiden Mum ışığında veya ,lamba ışığı ile karanlığa çözüm bulan köylü, teknolojiden yararlanmada mucitlik yapmayı da ihmal etmiyor.

Akyol, "Valla artık kesilen Elektriklerden bıktık.Artık çözüm bulduk.Hatta evin altında bulunan tavuklara da Cep telefonu ışığı ile bakıyoruz.Umarız Cep Telefonlarının bataryalarını uzun ömürlü yaparlarda biz de ENERJİ SA KURUMUNU aramaktan kurtuluruz ."Diyerek esprili cevap verdi. 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Alaplı'da İyi Parti İlçe Başkanının parti içinde demokrasiyi kendi ekseninde
14 gün önce
ALAPLI
1 ay 10 gün önce
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
3 ay 6 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
3 ay 7 gün önce