EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ÇATUROĞLU , YAZICIOĞLU'NA L MECLİSE GİRME DEDİ Mİ?

ÇATUROĞLU , YAZICIOĞLU'NA L MECLİSE GİRME DEDİ Mİ?
Gündem - 29.10.2017 Pazar 12:56  - Bu haber 425 kere okundu.
VEKİLLER UYSAL'I GÖREVDEN ALACAK MI?

VEKİLLER UYSAL'I GÖREVEDEN ALACAK MI?

ÇATUROĞLU , YAZICIOĞLU'NA L MECLİSE GİRME DEDİ Mİ?

 

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı,İl Başkanı, Milletvekilleri: Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Özbakır'ın da bulundukları İlçe Danışma  Kurulu Toplantısı ardından ,Milletvekili Özbakır'ın işaret ettiği ihraçlar konusu  dikkat çekti.

Özbakır'ın İlçe Danışma Kurulu Toplantısında İl Başkanının şikayet ettiği kişi ya da görevlilerin kim oldukları merak ediliyor.

Bu konuda Halkpostası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü: Mehmet Öztürk'ü arayarak, Uysal 'ın istifası mı istendi? soruları yoğunlaştı.

Bu konuda sokağa taşan bu öngörülerin açıklığa kavuşmadığı, hatta İl başkanı  ya da AK Parti Milletvekilleri tarafından bir yalanlama gelemediği sürece Ereğli Belediye başkanı Uysal'ın başkanlıktan istifası ya da ihracı isteneceği iddiaları kamuoyunda yankılanmaya başladı.

YAZICIOĞLU ETKEN Mİ?

 AK Parti Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu 'yla bir türlü yıldızı barışmayan Uysal'ın görevden alınması için sağda solda konuşmalar yaptığı, hatta ,Halil Beye 2 milyon vereceğim.Uysal'ı başkanlıktan alacağım!" sözleri sokağa taşan İrfan Yazıcıoğlu'na yapılan ziyaret sonrası Yerel İnternet Sitesinde yer alan haberler, Uysal'a karşı komplonun kimler tarafından yapıldığının da açık ifadesi olarak algılandığı dikkat çekiyor.

 

VEKİLLER GİRME DEDİ Mİ?

Ereğli 'de AK Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu'nun  Meclis Ayı toplantısında , meclise girmeyen İhsan yazıcıoğlu'na ,Meclise girme  dediği konusu da şok etkisi yapmaya başladı.

Önemli kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre, İhsan Yazıcıoğlu'na veya İrfan Yazıcıoğlu'na böyle bir direktif verip vermediği merak edilen Faruk Çaturoğlu'nun ,İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'nda başkan Uysal'ı başarısız olarak nitelendirmesi,

 EREĞLİ'de  NELER OLUYOR? sorusunu akıllara getirdi.

FATİH ÇAKIR ÇATUOĞLU'NUN BAŞKAN ADAYI MI?

Öte yandan bütn yaşanan olumsulkalrdan sonra, bazı çevreler tarafından 2018 Yılın da ya da 2019 Yılında yapılacak Yerel seçimlerde Faruk Çatutoplu'nun Fatih Çakır'ı belediye başkanı adayı yapacağı iddiaları yaygınlaşmaya başladı.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
7 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
8 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
8 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
21 gün önce