EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

BAROYA EROĞLU BAŞKAN OLDU

BAROYA EROĞLU BAŞKAN OLDU
Gündem - 22.10.2017 Pazar 23:57  - Bu haber 416 kere okundu.
Av. Özer Ereoğlu

Zonguldak Barosu Başkanı İbrahim Kerem Ertem'in görevinden istifa etmesi üzerine yeni baro başkanı için üyeler  sandık başına gitti. 
Zonguldak Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seçimde tüzük gereği yeni baro başkanını belirlemek üzere üyeler sandık başına gitti. Saat 09.00 itibariyle başlayan olağanüstü genel kurulda adaylar konuşma yaptı. Başkanlık için avukat Özer Eroğlu ile avukat Hikmet Yücel aday oldu. Saat 13.00 itibariyle de oy işlemi başlayan seçimlerde: Özer Eroğlu 168 oy alırken, Avukat Hikmet Yücel ise 140 oy aldı.
Seçimlerin ardından Zonguldak Barosu Başkanlığına seçilen Özer Eroğlu; ‘Daha saygın bir baro yaratmak için bütün avukat arkadaşlarımla, baro yönetimiyle, bütün kurumlarla kuracağımız baroyu inşallah daha da yücelteceğimize inanıyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde hep birlikte olacağız. Baroyu layık olduğu yerlere getireceğiz” dedi.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
7 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
8 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
8 gün önce
Karadeniz Ereğli CHP ilçe Başkanı Sertan Ocakçı ‘nın rahatsızlığı ilçede üzüntü ile
21 gün önce