EN ÇOK OKUNANLAR
GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Alaplı Sahiline Hayran Kaldılar

Alaplı Sahiline Hayran Kaldılar
Gündem - 09.01.2018 Salı 23:30  - Bu haber 545 kere okundu.
Alaplı Esnaf Sanatkarlar

Alaplı  Esnaf Sanatkarlar Odası Kongresi için Zonguldak'tan Alaplı' ya gelen Esnaf Odası İl Başkanı :Muharrem Coşkun ve beraberindeki Oda Başkanları, Kongreden sonra Alaplı Sahilini gezdiler.

Ocak Ayı Başında Yazdan bir Gün yaşayan Alaplı halkı ,sahile akın etti.

Çocuk parkları, oyun alanları, kafeteryalar dolup taşarken, Ereğli' den ,Alaplı sahiline  gelenlerin dikkatimizden kaçmadı.

 

Sahilde çocukların oyun alanlarındaki neşesi bir yana, Köylerden gelen ailelerin piknik yapmaları da ,bir başka değişikliği yansıttı.

Alaplı Sahilindeki dokuyu İnceleyen Muharrem Coşkun, Ereğli Marangozlar Odası Başkanı :Metin Yüksel, Alaplı Şoförler Odası ve Alaplı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı: Kemal Çam'a, " burası ne kadar güzel, Ereğli sahilini aratmıyor.Hatta daha güzel ." diyerek övgüde bulundular.

Alaplı Anfi Tiyatro etrafında bulunan eski resimleri inceleyen misafirler, kafede birer  çay içtikten sonra ilçeden ayrıldılar.

 

Öte yandan evlerinde hazırladıkları yiyecekleri sahilde bulunan masalara yayarak günesin ve sıcak bir günün keyfini çıkaran aileler, Başkan Nuri Tekin'e teşekkür etmeyi ihmal etmediler.Haber: Göksel Özgümüş

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, CHP grubu adına Belediye Meclis üyesi Özkan Özyağcı tarafından mahkemeye verilen Kent Meydanı ve Cami pro
2 ay 2 gün önce
Batı Karadeniz TGF'nin antidemokratik uygulaması karşısında 'Tek Bilek' oldu!..
2 ay 3 gün önce
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde kentin ileri gelen oda ve STK’ları istişare toplantısında buluştu..
2 ay 3 gün önce